PAIM jesteśmy tu dla Ciebie.

 

 

Dobry efekt w Krępksu

Zadowolenie 2300 uczestników XXIV Ogólnopolskiego Rajdu Leśników pokazuje, że tegoroczna inicjatywa realizowana przez Paim była bez wątpienia wizerunkowym sukcesem naszego klienta. Doświadczenie zespołu oraz bardzo dobra współpraca z klientem dały efekt jakiego wszyscy oczekiwali. 

 

 

Brat Recyklingu

Repurposing - czyli dawanie drugiego życia niepotrzebnym czy zużytym przedmiotom poprzez zmianę ich przeznaczenia to trend, który staję się coraz bardziej powszechny, stosowany do tej pory najczęściej w odniesieniu do przedmiotów codziennego użytku i na małą skalę. Władze Nowego Jorku postanowiły jednak wprowadzić go w przestrzeń publiczną wykorzystując stare, odchodzące do lamusa budki telefoniczne jako miejsce korzystania z bezpłatnego internetu.

 

 

Lasy Państwowe wspólnie z Paim!

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile zleciła agencji Paim kompleksową obsługę zorganizowania imprezy masowej z okazji zakończenia XXIV Ogólnopolskiego Rajdu Leśników "Dolinami Gwdy i Noteci". Termin najbliższej realizacji zbliża się wielkimi krokami dlatego przygotowania czas zacząć. O wyniku poinformujemy niebawem.

 

 

Piękne oblicze sportu

Igrzyska Olimpijskie tuż tuż. Świat przygotowuje się na wszechogarniającą gorączkę sportową, my natomiast postanowiliśmy przyjrzeć się rywalizacji sportowej od trochę innej strony, a mianowicie malarskiej. Wystawa „Sport w sztuce- Inspiracje Olimpijskie” to zbiór prac Eugeniusza Gerlacha, jednego z najbardziej znanych malarzy, którego twórczość skupia się na uwiecznianiu różnych dyscyplin sportu. Inspiracjami dla artysty stały się wysiłek, walka i dążenie do zwycięstwa. Prace oglądać można do sierpnia w Muzeum Miasta Łodzi.  

 

 

Sztuka biznesu

Inicjatywy polegające na łączeniu biznesu ze sztuką zyskują na popularności. Coraz więcej firm przekonuje się, że aktywny udział w działaniach utożsamianych z szeroko rozumianą kulturą staje się niezwykle skutecznym narzędziem promocji i kreowania pozytywnego wizerunku. W czerwcu ruszyła kolejna edycja konkursu Firma Przyjazna Sztuce organizowanego przez magazyn Art&Businnes. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej szczytnej inicjatywie. 

 

 

Trwa Gdynia Design Days

Gdynia Design Days to według wielu specjalistów  największy festiwal designu w Polsce. Festiwal jest platformą spotkań, wymiany doświadczeń i skutecznych rozwiązań.  W tym roku program imprezy jest wyjątkowo zróżnicowany. Podczas edycji 2012, która odbędzie się w dniach 7 – 15 lipca, uczestnicy dowiedzą się co we współczesnym designie jest ważne i  inspirujące. Zespół Paim też tam będzie.

 

 

Promocja polskiej żywności- najlepsze dopiero przed nami

Cztery i pół miliona złotych- tyle na promocję polskiej żywności na świecie wyda Agencja Rynku Rolnego.  Zawarcie umowy potwierdził resort gospodarki. Przygotowana przez ARR koncepcja promocji  w zamyśle pomóc ma w wykreowaniu polskich marek. Działania dedykowane są  przedsiębiorcom z sektora przetwórstwa: mięsa, mleka, owoców i warzyw, kawy i herbaty oraz m.in. z sektora produkcji serów, soków i produktów przemiału zbóż. Rynek żywności  charakteryzuje się dużą konkurencją na rynku reklamowym. Czekamy zatem na nowości w promocji jak również na wzrost wartości marek polskich producentów.

 

 

Paim ponownie dla miast
Minione Mistrzostwa Europy w piłce nożnej stanowiły znakomitą okoliczność do wznowienia współpracy z lokalnymi samorządami. Firma Paim wspólnie z Urzędami Miast w całym kraju zapewniła transmisję i oprawę z meczów otwarcia Polska vs Grecja oraz Rosja vs Czechy. Najbardziej udane imprezy odnotowaliśmy w Piotrkowie Trybunalskim oraz Łomży, gdzie po sukcesie reprezentacji Polski w pierwszym meczu Mistrzostw miasto zdecydowało się na kolejny weekend piłkarskich emocji. Podczas przygotowań Paim uzyskał 100 % skuteczność w składanych wnioskach licencyjnych. Współpraca z UEFA zapamiętana będzie jako bardzo cenne doświadczenie.

 

 

Paim wspiera Fundację „Nasze Dzieci”

Agencja Paim w ramach działalności pro bono wsparła finansowo projekt Fundacji „Nasze Dzieci”. Zdajemy sobie sprawę z wagi działalności społecznej.  W planach na obecny rok Paim przewiduje  aktywniejsze  wsparcie organizacyjne i logistyczne  podmiotów zajmujących się działalnością pro bono.

 

 

Powiększamy zespół

Do Agencji Paim dołączyła Justyna Pietrasiak, która objęła stanowisko project managera.
W ramach nowych obowiązków Justyna będzie odpowiedzialna za prowadzanie projektów eventowy dla stałych i nowych klientów. Prywatnie jest zdeklarowaną fanką muzyki Muse i skoków na spadochronie. Chciałaby również powrócić do jazdy konnej, która jak do tej pory jest jej nawiększym marzeniem. 

© 2012 Polska Agencja Imprez Masowych - Organizacja konferencji, eventów i imprez sportowych - Wszytkie prawa zastrzeżone